Echipa Euro Busines SRL

  • Home
  • /
  • Echipa Euro Busines SRL

S.C. EURO BUSINES S.R.L. Brasov, Romania

Sediu Central: Str. Lânii, Nr. 49, Cod 500 465

Tel/Fax: 0268/440 3190268/549 347

Email:  office@eurobusines.ro

DEPARTAMENTE:

Director General: Tudor Scoruş – Mobil: 0727 473147

E-mail: tudor.scorus@eurobusines.ro


Director Comercial: Marius Gogoaşă – Mobil: 0728 994411

E-mail: marius@eurobusines.ro


Director Economic: Alina Gogoaşă – Mobil:  0728 994409

E-mail: alina@eurobusines.ro


  Departament Reparatii Hidraulice: Bot Ionel – 0736 220008

 E-mail: reparatii.hidraulice@eurobusines.ro


Departament Garnituri: Alex Ionescu – Mobil: 0728 289129

 E-mail: garnituri@eurobusines.ro 


 Departament Furtunuri: Basarabeanu Nicolae – Mobil: 0728 887219

 E-mail: furtunuri@eurobusines.ro


 Departament Tencuieli Decorative: Sergiu Nicolae – Mobil: 0735 246 246

 E-mail: vopsele@eurobusines.ro


 Confectii metalice: Rusu Mihai – Mobil: 0728 994406

E-mail: mihai.rusu@eurobusines.ro


 Atasamente Utilaje

George Niculescu – Mobil: 0736 220011

E-mail: george.niculescu@eurobusines.ro

Claudiu Lupan – Mobil: 0736 220012

E-mail: claudiu@eurobusines.ro


 Prelucrari mecanice CNC, Debitare Laser si Oxiacetilenica

Marius Gogoaşă – Mobil: 0728 994411

E-mail: marius@eurobusines.ro  


Eurobusiness on Google Maps